Дата: від до Скинути

Головного спеціаліста з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Любашівської ОТГ Сергія Алексєєнка нагороджено почесною грамотою Одеської обласної ради.

Головного спеціаліста з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Любашівської ОТГ Сергія Алексєєнка за мужність та відвагу, самовідданість і високий професіоналізм , проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції  нагороджено почесною грамотою Одеської обласної ради під час урочистого зібрання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції у Будинку представництв Одеської обласної ради.

15:41 12.12.2019

12 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у підсумковій конференціі грантової програми «Малі міста – великі враження» в м. Києві.

14:15 12.12.2019

11 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

11 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у розширеному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо визначення пріоритетних заходів забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної сфери Любашівського району.

17:01 11.12.2019

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов 10 грудня 2019 року прийняв участь у зустрічі голів об’єднаних територіальних громад Одеської області  на базі Авангардівської селищної ради.

16:13 11.12.2019

Участь у семінар-нараді.

10 грудня 2019 року секретар Любашівської  ОТГ Людмила Мокряк разом з начальником фінансового відділу Оленою Вітвіцькою та головним спеціалістом з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Сергієм Алексєєнком прийняли участь у семінар-нараді з головами виконавчих комітетів сільських, селищних рад по питаннях виконання делегованих їм повноважень органів державної виконавчої влади, який пройшов під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Лабуша та голови районної ради Сергія Паровика.

15:32 11.12.2019

Участь у відео-селекторній нараді Одеської ОДА.

10 грудня 2019 року секретар Любашівської ОТГ Людмила Мокряк разом з начальником відділу з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Олександром Байраком та  головним спеціалістом з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Сергієм Алексєєнком прийняли участь у відео-селекторній нараді Одеської ОДА з питання підвищення протипожежної безпеки в закладах освіти області.

15:14 11.12.2019

Привітання жительки громади Бойченко Ганни Степанівни з 90 річчям.

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов разом з головою Любашівської РДА Віталієм Лабушем та головою Любашівської організації ветеранів Галиною Слободзян 07 грудня 2019 року привітали жительку громади Бойченко Ганну Степанівну з 90 річчям.

08:35 09.12.2019

ВАКЦИНАЦІЯ - БУТИ ЧИ НЕБУТИ….

В нашій країні щеплення дитини проводиться лише за згодою батьків. Без їВашого відома будь-які маніпуляції зі здоров’ям  Вашого малюка медпрацівники проводити не мають права. Щоб не помилитися у своєму виборі, мамі і татові слід усвідомити основні моменти: що таке вакцина і чому слід робити щеплення. Крім того, важливо розуміти за яким графіком вони будуть проводитися і які є протипоказання проти вакцинації.

08:06 06.12.2019

"Любава" - призер чемпіонату з волейболу.

З 14 по 17 листопада в м. Житомир проходив чемпіонат ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»  з волейболу серед жіночих та чоловічих команд Донецької, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Одеської та Тернопільської областей.

14:57 05.12.2019

Привітання ювілярки громади.

05 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов, голова Любашівської РДА Віталій Лабуш та начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської ОТГ привітали жительку громади Ватренко Жанну Олексіївну з ювілеєм  - 80 річчям. Побажали, щоб у Жанни Олексіївни у всьому був порядок, щоб було багато приводів для радості і зустрічей з рідними людьми, щоб здоров’я не давало приводів для занепокоєнь, а душевний спокій приносив багато щасливих моментів.

12:49 05.12.2019