Не паліть листя – це шкодить людині та довкіллю!

Любашівська селищна рада попереджає про адміністративну відповідальність за спалювання опалого листя, всіх видів відходів на території домоволодінь, підприємств, установ, організацій і населених пунктів відповідно до ст. 9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.16, ст.22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», розділ 5 п.5.14 пп.9 розділ 10 п 10.1 «Правил благоустрою території ОТГ Любашівської селищної ради», затверджених рішенням селищної ради №154-VII від 12.10.18 року.

10:46 05.12.2019

4 грудня у медіацентрі відбулась публічна консультація щодо можливостей громади сортувати сміття і в перспективі запустити сміттєпереробний завод в Любашівській ОТГ.

16:36 04.12.2019

04 грудня 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у селекторній нараді Одеської ОДА щодо запровадження реформи системи фінансування медичної допомоги та рівня охоплення профілактичних щеплень.

15:49 04.12.2019

Зустріч голови Любашівської селищної ОТГ Геннадія Павлова з головою Любашівської районної громадської організації інвалідів Миколою Заботкіним.

3 грудня 2019 року у Міжнародний день людей з інвалідністю відбулася зустріч голови Любашівської селищної ОТГ Геннадія Павлова, начальників відділів селищної ради  з головою Любашівської районної громадської організації інвалідів Миколою Заботкіним. На зібранні йшла мова про  привернення уваги керівників громади до проблем мешканців селищної об’єднаної територіальної громади з інвалідністю,  захист їх гідності, прав та благополуччя, та про переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Обговорювалося питання щодо визначення особи громадської організації інвалідів, яка б  безпосередньо займалася веденням справ людей з інвалідністю  ОТГ.

15:35 03.12.2019

02 грудня 2019 року відбулось засідання комісії з визначення переможця у конкурсі з перевезення пасажирів на міському та міжміському маршруті Любашівської громади. В роботі комісії прийняв участь голова Любашівської громади Геннадій Павлов, представники громадських організацій, відділу поліції, працівники селищної ради.

14:23 02.12.2019

Обласний форум з питань земельної реформи.

29 листопада 2019 року голова Любашівської громади Геннадій Павлов прийняв участь в обласному форумі з питань земельної реформи за участю представників Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України. На зустрічі були присутні заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, уповноважений Президента з земельних питань Роман Лещенко, народні депутати та громадськість.

09:34 02.12.2019

27 листопада 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов прийняв участь у XX звітно - виборній конференції Любашівської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України.

27 листопада2019 року відбулась XX звітно - виборна конференція Любашівської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України. Крім делегатів на конференції були присутні керівники освітніх установ району.  Зі звітом про роботу районної профспілкової організації працівників освіти і науки України в період з листопада 2014 по листопад 2019 року виступили голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Бондаренко В.М. та голова ревізійної комісії Чумак О.В..  В роботі конференції взяли участь та виступили голова Любашівської селищної об'єднаної територіальної громади Геннадій Павлов та начальник відділу з питань освіти,культури,спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ Олександр Байрак. На конференції були окреслені головні напрямки соціального партнерства районної профспілкової організації працівників освіти і науки України з органами місцевого самоврядування в плані соціально- економічного захисту працівників галузі. Головою Любашівської районної організації галузевої Профспілки на конференції обрано Бондаренка В.М.

15:19 29.11.2019

Участь у семінарі для представників фінансових органів об’єднаних територіальних громад за короткостроковою  програмою  підвищення кваліфікації за темою «Управління фінансами».

Начальник фінансового відділу Любашівської селищної ОТГ Олена Вітвіцька та провідний спеціаліст фінансового відділу Любашівської селищної ОТГ Леся Ляховецька 29 листопада 2019 року приймають участь у одноденному  семінарі для представників фінансових органів об’єднаних територіальних громад за короткостроковою  програмою  підвищення кваліфікації за темою «Управління фінансами», який проводиться Департаментом фінансів Одеської обласної державної адміністрації спільно з представниками Одеського регіонального  інституту державного управління Національної академії державного управління при  Президентові України.

14:17 29.11.2019