Дата: від до Скинути

28 листопада 2019 року начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ Світлана Чолак взяла участь у  Одеській обласній конференції «Реалізація гендерної політики в Одеській області: досягнення, виклики та завдання».

28 листопада 2019 року начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ Світлана Чолак взяла участь у Одеській обласній конференції «Реалізація гендерної політики в Одеській області: досягнення, виклики та завдання».

28 листопада 2019 року начальник відділу з питань соціальної політики Любашівської селищної ОТГ Світлана Чолак взяла участь у  Одеській обласній конференції «Реалізація гендерної політики в Одеській області: досягнення, виклики та завдання».

09:26 29.11.2019

Відділ з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ отримав шкільний автобус спеціалізований для перевезення школярів.

Відділ з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Любашівської селищної ОТГ отримав шкільний автобус спеціалізований для перевезення школярів, який придбано завдяки співфінансуванню державного (1 010 220 грн.) та місцевого (839 780 грн.) бюджетів.

09:57 28.11.2019

27 листопада 2019 року проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ.

У середу, двадцять сьомого листопада, проведено чергове засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ОТГ. Засідання провів Любашівський селищний голова Геннадій Павлов спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Наталією Бобошко.

15:32 27.11.2019

Вітаємо лауреата першого (зонального) туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Вітаємо лауреата першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

З метою підвищення престижу професії вчителя, сприяння висвітленню, впровадженню, використанню досвіду роботи кращих учителів  з  18 по 22 листопада 2019 року проходив І тур всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2020» у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія».

15:14 25.11.2019

Любашівська ОТГ отримала підйомник монтажний спеціальний, придбаний за кошти інфраструктурної субвенції.

Любашівська ОТГ отримала підйомник монтажний спеціальний (типу ОПТ-9195 на базі трактора Беларус - 82.1),  придбаний за кошти інфраструктурної субвенції. Після реєстрації його буде передано КНП «Зеленбуд» для підтримки благоустрою в громаді.

15:52 22.11.2019

День Гідності та Свободи в Любашівській ОТГ.

21 листопада 2019 року на території Любашівської ОТГ відзначили День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

09:48 21.11.2019

Національний онлайн селектор щодо ходу реалізації земельної реформи.

Сьогодні, 20 листопада, відбувся Національний онлайн селектор під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо ходу реалізації земельної реформи. Серед учасників заходу – голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов.

15:59 20.11.2019