Дата: від до Скинути

Захід про перспективи функціонування ОТГ при зміні адміністративно-територіального устрою.

Геннадій Павлов 20 листопада 2019 року прийняв участь у заході щодо перспектив функціонування ОТГ при зміні адміністративно-територіального устрою, який відбувся в Одеському офісі з розвитку місцевого самоврядування.

15:33 20.11.2019

Консультації фасілітаторів від Британської ради.

Для активних жителів, які подали заявку на участь у конкурсі соціальних проектів для розвитку Любашівської громади та покращення її привабливості, 20 листопада фасілітаторами від Британської ради надаються консультації для доопрацювання проектів та їх успішної презентації перед конкурсною комісією.

13:47 20.11.2019

Тренінг з проектного дизайну.

19 листопада 2019 року фасілітатори від Британської Ради почали надавати допомогу в доопрацюванні  та складанні плану реалізації  проектів, які були подані жителями громади в рамках реалізації кроків впровадження системи “Розумна Взаємодія” в Любашівській ОТГ Одеської області.

13:49 19.11.2019

Презентація ідей проектів соціальної дії щодо розвитку Любашівської громади та покращення її привабливості.

18 листопада 2019 року голова Любашівської громади Геннадій Павлов привітав учасників, які подали на розгляд ідеї проектів щодо розвитку своєї громади та покращення її привабливості.

16:31 18.11.2019

Завершення навчального візиту до Словенії.

У п’ятницю 15 листопада голова Любашівської громади Геннадій Павлов в рамках міжнародної поїздки до Словенії  відвідав парк печер Шкоціан, де зустрівся з директором парку паном Стояном Щукою та паном Борутом Періком, які презентували роботу парку, їхні проекти та співпрацю з громадою. Делегація мала велике задоволення від відвідування печер, природного явища виняткової цінності, внесеного до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

14:13 18.11.2019

Участь у семінарі на тему: «Порядок взаємодії та виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу».

Спеціаліст 1 категорії з соціальної роботи Любашівської ОТГ Ольга Бондаренко 14.11.2019 року приймає участь у семінарі на тему: «Порядок взаємодії та виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу», який проходить на запрошення Одеського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Одеської ОДА.

12:38 14.11.2019

Візит до муніципалітету Тольмін.

13 листопада 2019 року голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов в рамках міжнародної поїздки до Словенії здійснив візит до муніципалітету Тольмін, де відбулась зустріч з мером паном Урошем Брежаном, який презентував муніципалітет та його розвиток і проекти. Було обговорено місцеві спільноти та їхню співпрацю з бізнесом, нові туристичні напрямки.

08:19 14.11.2019

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у міжнародному навчальному візиті до Словенії.

Голова Любашівської селищної ОТГ Геннадій Павлов приймає участь у міжнародному навчальному візиті до Словенії з 11 по 16 листопада 2019 року.  Основною темою заходу є співпраця бізнесу с місцевими громадами.

12:51 12.11.2019